درباره فامتک

فامتک در سال 2005 در جهت کمک به تولید کنندگان صنعتی و تجهیز کارخانجات انها تاسیس گردید ما سالها با نام NACO.  (گروه مهندسی وساخت نوآوران) در زمینه ساخت قالب های صنعتی و دستگاه های خاص فعالیت می نمودیم درسال 2005  

ضمن آشنایی با سیستم های خط رول بازکن و فیدر در اروپا تصمیم گرفتیم این فعالیت و این خطوط را به سبد محصولات  خود اضافه کنیم, لذا در بدو شروع این کار ترجیح دادیم همکاری خود را با چندین برند معروف از کشور ترکیه و کشورهای اروپایی شروع کنیم.

بر همین اساس ماشین آلات تغذیه ورق فلزی را مطابق درخواست مشتریان وارد کرده و با همراهی و نظارت کارشناسان خارجی در خطوط تولید، نصب و راه اندازی نمودیم، و امروز در این زمینه به دو سه شرکت برتر تامین کننده این گونه تجهیزات در ایران تبدیل شدیم .
برای مدت 10 سال تحت عنوان نماینده انحصاری , محصولاتی از این قبیل وارد می نمودیم ولیکن با توجه به نوسانات نرخ ارز و قیمت تمام شده بالای دستگاهها تصمیم به ساخت همان ماشین آلات با همان درجه و کیفیت با بهترین دقت در ایران گرفتیم . حال مفتخریم به سمعتان برسانیم که کلیه خطوط فیدینگ لاین را در ایران با توان مهندسان داخلی ساخته و ارائه میداریم .